Cosmetic Clinic
There are no translations available.

Platební a objednací podmínky

1. Jak můžete zaplatit.

Veškerá ošetření můžete platit v hotovosti přímo u nás v Cosmetic Clinic s.r.o. Můžete si taktéž zakoupit dárkový poukaz. Dárkový poukaz lze umořit pouze nabízenými výkony! Za dárkové poukazy se peníze nevrací! Pro dárkové poukazy platí podmínky uveřejněné v bodu 4.

2. Vycházíme Vám vstříc: Nemusíte platit ihned při objednání.

  • Naše ošetření nemusíte platit hned při objednání. Vaši platbu rádi přijmeme až ve chvíli, kdy přijdete na první ošetření. V případě, že si objednáte sérii ošetření a platbu chcete provést až při první návštěvě, vybíráme zálohu 1000 Kč, která bude následně odečtena z celkové placené částky. V případě zrušení ošetření z Vaší strany se záloha nevrací. (důvodem je rezervace času a blokace termínu, který se stane po zrušení Vaší účasti prostojem)

  • Jednorázovou platbu větší částky lze dle individuální domluvy rozdělit do několika menších splátek.

3. Jak se objednám na ošetření.

Pro objednání ošetření nás prosím kontaktujte buď písemně e-mailem, nebo telefonicky. Pokud máte představu o požadovaném zákroku, použijste prosím mobilní telefonní čísla určená k příslušným službám - viz. kontakty.

4. Nemůžete se dostavit na objednaný termín?

V případě, že se nemůžete dostavit na objednaný termín, oznamte nám to nejpozději den před termínem ošetření. Rádi Vám navrhneme jiný termín. Ve zvláštních případech přijmeme i omluvu „na poslední chvíli“ před zákrokem.

Neomluvíte-li se a nedostavíte-li se na ošetření, pak Vám platba za toto ošetření propadá bez možnosti finanční náhrady.

Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 Cosmetic Clinic