Cosmetic Clinic

Neinvazivní Facelift kyselinou HLR

NEINVAZIVNÍ FACELIFT S KYSELINOU HYALURONOVOU - METODA CC, cena 599,- / jedno ošetření. (vhodné 3-5 ošetření)

Pro koho je určen:

Ošetření Neinvazivní Facelift metodou CC, je patentované ošetření, které je vhodné pro ženy i muže. Zdravý mladistvý vzhled je v dnešním světě nezbytnou podmínkou úspěšného profesionálního i osobního života. Trápí vás vrásky a povadající pleť obličeje, krku, dekoltu či paží? Právě pro Vás je tu neinvazivní Facelift patentovanou metodou CC.

Jaká je doporučená dávka

Optimální postup ošetření (jedna kůra), se skládá z 5 aplikací mající mezi sebou odstup jednoho týdne. Pro zlepšení efektu, lze doporučit aplikace s odstupem  4 dnů, ponechávající pokožce možnost maximální reakce díky krátkému časovému odstupu. V takovém případě doporučujeme až dvě kůry ihned po sobě. Viditelné výsledky jsou zřejmé, ale již od prvních ošetření.
V období dalších třech týdnů budete pozorovat pokračující redukci vrásek a vypínání pokožky dané přetrvávající produkcí nového kolagenu.

Co aplikací dosáhneme

- Vypínání obličejových kontur, vrásky a rýhy (čelo, nosolabiální rýhy, tváře, krk).
- Vypínání obličejových kontur, vrásky a rýhy malý obličejových zón (oblast očí a rtů, spánky, brada)

(výsledky ošetření jsou odlišné u každého jednotlivce a to z důvodu jedinečnosti každého člověka)

Postup:

Po odlíčení pokožky se obličej předehřeje RF profesionálním přístrojem poslední generace pomocí monopolární a bipolární hlavice s řiditelnou dávkou energie, tak že klient pociťuje pouze příjemné teplo.  Energie RF se dostává do hlubších vrstev pokožky, kde dochází k zahřátí kolagenních vláken a k formování nového kolagenu.  Zároveň dochází k synergickému efektu s Kalparianem a ASC III (největší antioxidant na světě!!! - patent DIOR), který vniká rozšířenými póry do pokožky. Následně přichází nejdůležitější fáze metody CC a to je přímá aplikace kyseliny hyaluronové na pokožku a její zapravení pomocí přístroje Olipoderma. Následuje ošetření přístrojem T-TRONIC, jehož energie fotonů o velmi přesné vlnové délce 630 a 850nm, obdobně jako u laseru, se dostává do hlubších vrstev pokožky, kde dochází k znovu zahřátí kolagenních vláken a dalšímu  synergickému efektu s kyselinou hyaluronovou. Po aplikacích následuje závěrečné ošetření pleti.

Tato metoda lze použít i na vypínání pokožky partií nejčastěji postižených ztrátou tonusu (paže, kolena, dekolt, vnitřní stehno, břicho). Redukce celulitidy a tukových polštářků (stehna, břicho, hýždě, boky). Pro tyto partie je nutné vypracovat individuální program naším zdravotním personálem. Doba ošetření může být i několik měsíců a cena ošetření. Cena jednoho ošetření je 480,-Kč.


Volejte: 724 530 051
Případně pište na:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Nezvedneme-li telefon, pracujeme. Váš hovor evidujeme a ozveme se Vám.

Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 Cosmetic Clinic