Cosmetic Clinic

Poradna civilizačních chorob

 HOMOCYSTEIN - výsledek bádání prim. MUDr.Karla Erbena, ved. lékaře pracoviště ,,Prevence civilizačních chorob - Praha,,

 Karel Erben   homocystein molekula      Co je homocystein? Odpověď zní - aminokyselina velmi toxického charakteru. Je neuvěřitelné, že v lidských buňkách může vznikat látka tak neskutečně toxického charakteru, že by byla schopná buňku zahubit, nebo jinak poškozovat mateřský organismus. Dnes již víme, že to možné je a že takovou látkou je homocystein. Také víme, že v buňkách je přítomen neustále, stále vzniká a následně zaniká přeměnou na jiné látky.

 Homocystein je jedna z aminokyselin objevených Dr. de Wigneaudem , k objevu dospěl v roce 1932 a popsal je jako toxickou aminokyselinu. Hlavní chemickou charakteristikou homocysteinu je atom síry, který je jeho součástí. Síra v molekule aminokyselin není častá a u homocysteinu předurčuje, že je to látka s neobvykle  vysokou reaktivitou. Ta je pro homocystein nezbytná, aby mohl plnit úlohu působitele podmiňujícího existenci života, tedy dělení buněk. Druhá tvář homocysteinu se projeví, hrozí-li v buňkách jeho přebytek a začne se hromadit v krvi. Pak se začne projevovat jeho toxicita, projevující se vznikem patologických změn ve tkáních a funkcích orgánů. Je příčinou vzniku prakticky všech známých civilizačních chorob od cukrovky přes artrózu rakovinou konče. Už i povadlá tvář, vrásky, atopický edém, ztráta pružnosti kůže a bolesti hlavy, to vše je z největší pravděpodobností způsobeno zvýšenou hladinou homocysteinu. Je potřeba včas zachytit příčinu a neodstraňovat později pouze důsledek. Zjistěte včas jak je na tom Váš organizmus a navštivte poradnu civilizačních chorob prim. Mudr. Karla Erbena při naší klinice. Vyšetření spočívá ve změření hladiny homocysteinu v krvi a následné doporučení pro obnovu biochemického zdraví. Tato doporučení se liší u každého jednotlivce dle jeho skutečného stavu.  Zjištěná závažná onemocnění následně léčí pan primář MUDr.Karel Erben osobně v Praze, ostatní klienty prostřednictvím poradce Mgr.Ing.Bc.Otto Tylše Dr.hc.

Na našem pracovišti také můžete zakoupit doporučené potravinové doplňky na obnovu Vašeho biochemického zdraví. Tyto potravinové doplňky  Ván zvednou imunitu, mají schopnost obnovit zdravý průtok krve v kapilárách, doplnit potřebné chybějící látky a tím umožní tělu samo se vyléčit. Již kdysi to pěkně vyjádřil slavný lékař Hippokrates, který řekl: Lékař léčí, ale příroda uzdravuje. Hlubší informace na:  www.karelerben.cz.

Objednání na vyšetření homocysteinu (HCY) je na našem pracovišti písemné nebo telefonicky. Přijdete v den a hodinu objednání a obdržíte poukaz na odběr do laboratoří IMUNO s.r.o. oproti zaplacení. Vyšetření ani následnou terapii nehradí zdravotní pojišťovny!  

Volejte Praha:  604103859, Chomutov-Jirkov: 724 530 051 Případně pište na:   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  Cena vyšetření na HCY je 980,-Kč. Odběrná místa krve jsou laboratoře IMUNO na základě naší průvodky k vyšetření.

 

 

Produkty na prodej:

Aloe Vera -gel s certifikací Frezenius s výtažkem na eliminaci závažných chorob (4 druhy)

PROBALANCE – pomůže Vám  upravit přirozenou acidobazickou rovnováhu. Obsahuje hodnotné  látky: vápník , draslík, hořčík, chrom , sodík,  měď, křemík, molybden,

VITA AKTIV – spolehlivý zdroj  deseti  vitamínů s vitamínem D, který je hlavně důležitý pro děti, bez konzervačních látek.

LROXAN- obsahuje antioxidanty ve vysokých dávkách.

REISCHI - WOMEN PHYTO ACTIV, SUPER OMEGA3, PROBIOTIC 12 s podpůrným prbiotikem RESVERATROL

NOVINKA - MIND MASTER                                                                                                                            

 Chrání tělo a buňky před oxidačním stresem, také před velkým množstvím radikálů, podporuje  energetickou látkovou výměnu a kognitivní i psychické funkce těla  .Snižuje únavu a vyčerpanost a zvyšuje výdrž ve stresových situacích.      

 Volejte Praha:  604103859, Chomutov-Jirkov: 724 530 051 Případně pište na:   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  

 

Cena vyšetření na HCY je 980,-Kč. Odběrná místa krve jsou laboratoře IMUNO na základě naší průvodky k vyšetření.

 

Nezvedneme-li telefon, pracujeme. Váš hovor evidujeme a ozveme se Vám.

Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 Cosmetic Clinic