Cosmetic Clinic

Masáže

Havajská masáž Lomi Lomi - tato ojedinělá metoda je praktikována na Havajských ostrovech jako rituální masáž. Našla své základy ve stejnojmenném tradičním tanci, kde se jako prvek užívá pohybu Lomi Lomi (havajsky předloktí). Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, harmonizuje tělo i duši, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí a napomáhá k detoxikaci organismu.

Indická masáž hlavy - ve své domovské zemi je součástí každodenního života. Jedná se o masáž zklidňující, relaxační. Velmi účinně působí proti stresu, s kterým se dnes neustále setkáváme. Pokud je aplikována pravidelně, tak dokáže omezit nebo i odstranit výskyt migrén.

Masáž lávovými kameny - specifický typ masáže, kdy se používají nahřáté lávové kameny, které se pokládají na vybraná místa na těle (čakry, energetické dráhy, problematická „zatuhlá“ místa), nebo se s kameny prohřívá a masíruje. Používáme lávové kameny a kameny z Kypru pláže Afrodita.

 

 

 

Název procedury Doba trvání Cena
Hawajská masáž (Lomi Lomi) celého těla 60 min 600
Hawajská masáž (Lomi Lomi) zad 30 min 400
Indická masáž hlavy 20 min 250
Masáž zad lávovými kameny 30 min 400
Masáž celého těla lávovými kameny 60 min 700
Masáž zad klasická 45 min 550
Masáž zad v sedě 30 min 400
Masáž celého těla klasická 60 min 800

 

Volejte Praha:  604103859, Chomutov-Jirkov: 724 530 051 Případně pište na:   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Nezvedneme-li telefon, pracujeme. Váš hovor evidujeme a ozveme se Vám.

 

Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 Cosmetic Clinic