Cosmetic Clinic

Bezbolestná liposukce 3. generace

Bezbolestná metoda neinvazivní laserová liposukce od odborníků ! Pro invazivní liposukci běžte do menu v levo

 

Trápí Vás přebytečná kila, nebo hubnete a některá místa ne a ne zhubnout? Držíte diety, ale nevidíte na svém těle žádný rozdíl? Pak je právě pro Vás určena nová metoda Kombinované liposukce, odstraňující nedostatky Liposukce 3. Generace. Navíc! Jsme zařazani do programu ,,REVOLUČNÍ HUBNUTÍ. Vyškolená a certifikovaná zdravotní setra jako výživový

 poradce Vám upraví Váš jídelníček.

 Dostanete počítačový program na redukci Vaší Váhy. Dostranete kuchařky a rady co dělat. Naše metoda přestavuje první skutečnou alternativu chirurgickým zákrokům, tedy klasické operační liposukce. Nyní máte možnost vyzkoušet tuto revoluční metodu za velmi příznivé ceny.

 

Jak naše metoda Bezbolestná liposukce 3 a 5. generace funguje:    

  • Ultrazvuková kavitace s eatetickou rázovou vlnou způsobí trvalý rozpad tukových buněk.Světlo červeného laseru na hlavici kavitace přístroje Olypoderma LIPO X prostupuje pokožkou k tukovým buňkám, kde dochází ke stimulaci mitochondrií. Tím je zahájen proces štěpení triglyceridů na mastné kyseliny a glycerol, které se z buněk uvolňují. Produkty štěpení jsou následně zachyceny lymfatickým systémem těla. Hlavní a zásadní rozdíl je ale v tom, že pomocí červeného laseru dochází pouze ke stimulaci buňky, která má za následek, že se zahájí automatický proces přirozeného štěpení

  • Radiofrekvenční liposukce rozpustí bezezbytku nežádoucí tuky.

  • Lymfatická drenáž napomůže rychlému a šetrnému vyloučení tuku z těla.    

  • Naše metoda nepoužívá žádné chirurgické zákroky, naopak plně využívá přirozených metabolických procesů lidského těla.

V první fázi metody Kombinované liposukce používáme kavitační ultrazvukový přístroj s estetickou rázovou vlnou a laserovým světlem 630nm. Tukové buňky, jejichž počet je dán člověku geneticky, mění pouze svůj objem, nikoliv počet. A právě ty jsou cílem našeho snažení. Pokud se podaří tukovou buňku zničit, nová nenaroste. Ultrazvuková kavitace s estetickou rázovou vlnou poruší integritu buněk, důsledkem čehož buňka zaniká a uvolňuje do mezibuněčného prostoru (extracelulární matrix) svůj obsah tvořený zejména triglyceridy a částečně také monoglyceridy, v poměru 70:30 (pro triglyceridy). V tomto faktu spočívá největší nedostatek klasické metody liposukce 3. generace, protože dále neřeší zpracování triglyceridů, které nejsou pro odbourávání samotným organizmem ideální formou – jsou to složité tuky, které je nutné nejprve rozštěpit na již zmiňované monoglyceridy a ty dále štěpit a odplavovat z organizmu ven. Další nevýhodou samotné ultrazvukové kavitace-liposukce je, že se v mezibuněčném prostoru v důsledku působení kavitace na tukové buňky uvolní triglycerid, který může být zbylými tukovými buňkami znova pojmut. Tudíž nedojde k tolik efektivnímu odbourávání tuku.

Naše metoda do celého procesu vnáší novinku spočívající ve využití červeného laseru. Světlo zároveň s estetickou rázovou vlnou a kavitací prostupuje pokožkou k tukovým buňkám, kde dochází ke stimulaci mitochondrií. Tím je zahájen proces štěpení triglyceridů na mastné kyseliny a glycerol, které se z buněk uvolňují. Produkty štěpení jsou následně zachyceny lymfatickým systémem těla. Hlavní a zásadní rozdíl je ale v tom, že pomocí červeného laseru dochází pouze ke stimulaci buňky, kde se zahájí automatický proces přirozeného štěpení technologií Radiofrekvenční terapie (RF). Použitím RF terapie dochází vlivem elektromagnetické energie vnímané jako teplo k přeměně zbytkových podkožních tuků, v tukové buňce i mimo ní, z pevné formy triglyceridu na tekutou formu monoglyceridu, jež se následně vstřebávají do lymfatického systému a odbourávají v játrech lépe než triglyceridy uvolněné, ale dále neštěpené při klasické ultrazvukové liposukci.

Proto naše cenově dostupná metoda neinvazivní Kombinované liposukce představuje velmi elegantní a efektivní způsob jak nahradit finančně náročnou, invazivní a bolestivou operační liposukci.

Srovnání? Samotná kavitace... Dříve obrovský hit. Dnes historická technologie, která je nabízena již téměř v každém kadeřnictví neodborným personálem. Slibované výsledky v nedohlednu a navíc ošetření představuje poměrně velké zatížení pro váš organizmus.(zatížení jater)

Kryolipolýza ano, má však své velké ale...

Zmrazení tukových buněk je však pro tělo velmi nepřirozený proces, se kterým se naše tělo běžně nesetká a představuje celkový šok pro organizmus. Zasahuje chladem buňky, které s tukovými zásobami vůbec nesouvisí.(pokožka) Přes pokožku se totiž musí dostat chlad až do podkoží, což nezůstane bez následků... Jaký asi musí být vliv krioterapie na pokožku, když nám pod ní mají umírat tukové buňky? Proto těmto technologiím u nás říkáme veliké NE!

Vypnutí pokožky po liposukci.

Ptáte se, co se pak stane s „přebytečnou“ kůží? Tu Vám zpevníme další hlavicí, která v kůži zajistí napnutí kolagenových vláken, čímž vypne pokožku. Vše při jednom ošetření. Tato metoda je podobná jako u IPL (metoda pulzního světla - epilace, fotorejuvenace) a aplikace lze vzájemně kombinovat. Vše probíhá formou velmi příjemné masáže.

Pro ilustraci se můžete podívat na video zobrazující revitalizaci kolagenu působením radifrekvenčního přístroje.

 


Doba trvání jedné procedury (např. stehna)může trvat až čtyři hodiny! Počítejte s volným časem.

Ceník (aktualizace 10. 4. 2013)

cena
Podbradek   800
Břicho 1 600
Hýždě 1 800
Boky 1 800
Stehna – celá 1 800
Stehna – vnitřní, nebo vnější 1 000

 

Volejte Praha:  604103859, Chomutov-Jirkov: 724 530 051 Případně pište na:   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Nezvedneme-li telefon, pracujeme. Váš hovor evidujeme a ozveme se Vám.

Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 Cosmetic Clinic