Cosmetic Clinic

Aplikace kyseliny hyaluronové

Jedná se o injekce kyselinou hyaluronovou, které mají výrazný efekt u středně hlubokých statických vrásek, jako jsou například kolmé vrásky nad kořenem nosu, vrásky mezi nosem a ústními koutky, kolem úst, na bradě apod. Mimické svalstvo zůstává normálně funkční, gelová hmota pak vyplní rýhu a následně vypne kůži v ní. Mimika člověka a jeho výraz zůstává zachován.

Aplikace kyseliny hyaluronové je technika invazivní, ale vzhledem k použití velmi tenké jehličky, která pronikne pouze do vnější vrstvy pokožky, se není třeba obávat větší bolesti. Před injekcí lze nanesením analgetického krému minimalizovat bolest při aplikaci.

Co vlastně je kyselina hyaluronová?

Je to látka našemu tělu vlastní a její hlavní funkcí je vázat a přenášet vodu, dále udržovat strukturu tkání a regulovat výměnu živin. Právě těchto vlastností kyseliny hyaluronové využíváme při výplni vrásek. Jedná se o materiál ve formě gelu aplikován injekčně přímo do vrásky. Vzhledem k tomu, že kyselina je neživočišného původu, není na ní žádná alergická reakce!

Existuje celá řada různých preparátů, které se liší svojí hustotou a obsahem kyseliny hyaluronové. Podle hustoty je pak používána k výplni jemných či naopak hlubších vrásek či rýh. Dále je kyselina hyaluronová využívána ke korekci drobných asymetrií obličeje, při zvýraznění či zvětšení rtů (tzv. smyslné rty) a v neposlední řadě při úpravě jizev (nejen na obličeji).

Délka zákroku

Vlastní zákrok trvá přibližně 30–45 minut (podle velikosti plochy).

Po ošetření

Po ukončení je v ošetřených partiích patrný jen zcela nepatrný otok a drobný lem zarudnutí. Mohou se vyskytnou i nepatrné modřinky. Vše zcela vymizí během několika hodin, při aplikaci většího množství pak do 1–2 dnů. Ošetřených partií bychom se neměli po dobu 6hodin příliš dotýkat. Lehký make up či krém lze použít. Doba trvání účinku, resp. výplně, je velmi individuální Záleží jak na použitém materiálu a jeho hustotě, tak i na ošetřované lokalitě. Všeobecně lze říci, že efekt výplně trvá 6–12 měsíců.

Rizika aplikace jsou minimální, ale nelze je zcela vyloučit, jako u jakéhokoliv invazivního výkonu. Aplikaci by se měli vyhnout lidé s poruchou srážlivosti krve či léky ovlivňujícími srážlivost krve, dále pak lidé s probíhajícím infekčním onemocněním a také ji nelze aplikovat do zánětlivé kůže. Aplikace může v ojedinělých případech podpořit výskyt oparů.

 

 

Cena - od 5000 Kč (odvíjí se od použitého materiálu), v případě použití výplňové kanyly + 200 Kč

 

 

 

NA VÝPLŇOVÉ MATERIÁLY SE NEVZTAHUJÍ POUKAZY ZAKOUPENÉ NA SLEVOVÝCH PORTÁLECH!!!

SLEVU JE MOŽNÉ UPLATNIT POUZE NA APLIKACI...!

 

           

Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 Cosmetic Clinic