Cosmetic Clinic

F-SCAN TOUCH -  certifikovaný frekvenční generátor

pro zjišťování patogenních mikroorganismů v těle (plísní, bakterií, virů) a jejich následnou likvidaci

 


F-SCAN TOUCH je nejdokonalejší modelová řada frekvenčních generátorů určená především pro profesionální použití. Tato řada je určená především pro lékaře a terapeuty a má certifikát CE Class 1 Type B. (European Union Device Classification: Medical Device Class 1, Type B, EN60601, Regulation 93/42 EEC)

Předností tohoto generátoru je zejména velký rozsah měřených frekvencí od 1Hz -  15MHz. Přístroj má amplitudu vlny SINUSOVÉHO i ČTVERCOVÉHO signálu, kmitání (WOBBLE) s možností nastavení šířky pásma okolo jmenovité frekvence. Je tedy nesmírně přesný.

Tento přístroj kombinuje Rifeho metodu a metodu Huldy Clarkové a umožňuje zasáhnout cílové patogenem zasažené buňky bez poškození okolní tkáně.

Zaping metoda je absolutně bez vedlejších následků a je opravdovou revolucí v léčení nemocí.

Membrány lidských buněk jsou stotisíckrát odolnější vůči tomuto napětí než membrány patogenních mikroorganismů a proto je použití tohoto přístroje pro lidský organismus neškodné.

  • Všechny jeho funkce jsou kontrolovány mikroprocesory
  • Může generovat frekvence od 0.01 Hz to 15 millionů Hz
  • Je předprogramován na všech 235 patogenů (a jejich frekvence) rozpoznané Dr. CLARKOVOU
  • Předprogramovaný na 350 sekvencí frekvencí podle výzkumů Rifeho
  • Generuje velmi přesné a vybrané vlny
  • Maličký, lehký a snadno ho lze přenášet
  • Lze ho spojit s Windows PC přes USB kabel

F-Scan2 USB má trvalou paměť, kterou lze použít pro nastavené frekvence pro jejich budoucí použití. Má paměť na 50 záznamů.

 

Průkopníci frekvenční terapie

Nikola Tesla


Princip působení frekvenčních generátorů na živé organismy popsal a praktikoval jako první. Věřil, že elektřina je nejlepším lékem. " Mé vysoké frekvence," říkával Tesla, " mají antibakteriální a silně ozdravné účinky".

Elektřina se stala novým všelékem. Přesto Tesla tento pro sebe okrajový výzkum opouští a na jeho místo nastupuje nový génius, který dovedl léčení nemocí pomocí elektřiny k dokonalosti.

 

Dr. Royal Raymond Rife


Famózní vědec a mikrobiolog, který vyvinul optický mikroskop, poskytující zvětšení a rozlišení které nebylo do dnešních dní překonáno.

Rife objevil shodou náhod techniku pro úspěšnou likvidaci původců nemocí s využitím rezonančních generátorů. Při pozorování živých bakterií a virů pod svým unikátním mikroskopem zjistil, že jednotlivé druhy mikroorganismů reagují na elektrické frekvenční pole a že dokonce někdy dojde k jejich zničení po velmi krátké době. V letech 1921-1922 pak pozoroval, že když ozáří tyto patogenní mikroorganismy specifickými frekvencemi, po krátké chvíli tyto mikroorganismy puknou.

Rife pracoval po mnoho let, než objevil frekvence, které zničí původce např. oparů, dětské obrny, míšní meningitidy, tetanu, chřipky a dalších choroboplodných mikroorganismů.

Elektrické zvukové frekvenčně kladně vyvážené pulsy totiž dokáží tyto mikroorganismy zničit, nebo narušit jejich „maskovací" obal na membránách, který mate náš imunitní systém.

Po narušení obalu imunitní systém začne tyto mikroorganismy ničit a dochází tak k samovolnému uzdravení.


Hulda Regehr Clark


Studovala biologii na Saskatchewanské Universitě v Kanadě. Po absolutoriu a dalších dvou letech studia na McGillově Univerzitě, začala studovat na Universitě v Minnesotě biofyziku a fyziologii buněk. Obdržela doktorát v roce 1958.

Dr. Clark objevila elektronickou techniku pro měření frekvencí patogenních mikroorganismů. V průběhu svých výzkumů znovuobjevila ničení patogenních mikroorganismů vysokofrekvenčními impulsy a propracovala mnoho postupů a metod pro netradiční léčbu téměř všech nemocí.

Přinesla do moderní doby mnoho nových informací pro léčbu pomocí frekvenčních generátorů. Její hlavní přínos spočívá ale v tom, že se nebála perzekucí a falešných osobních obvinění a praktické výsledky svých výzkumů zveřejnila v několika svých knihách. Tyto informace se tak dostaly k široké veřejnosti a tak následovaly pokusy a výzkumy dalších vědců a lékařů, kteří výsledky Dr. Clarkové potvrdily a stále potvrzují.

Její poznatky, rozšířené o další jsou uvedeny v přehledu CALF - Výpis používaných frekvencí výzkumníků a praktikujících terapeutů z celého světa. Jedná se o frekvence, se kterými bylo dosaženo úspěchů v léčbě jednotlivých nemocí či konkrétních mikroorganismů.

Objednejte se na detekci parazitů přes FScan 3 a jejich následnou likvidaci, nabízíme tuto terapii za výjimečně nízkou cenu 1050Kč/hod.

 

Volejte Praha:  604103859, Chomutov-Jirkov: 724 530 051 Případně pište na:   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Nezvedneme-li telefon, pracujeme. Váš hovor evidujeme a ozveme se Vám.

Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011 Cosmetic Clinic